Не марнуйте час, розпочніть продавати вже сьогодні!

Ми розуміємо, що для вас важливо швидко та ефективно розпочати продажі. Наш сервіс створений для невеликих інтернет-магазинів, де простота - це головна перевага.

Простота створення

Забудьте про складність розробки інтернет-магазинів. Наш унікальний блок "Мінімаркет" - це як конструктор, але для вашого бізнесу. Просто вставте його на свою сторінку і починайте продавати.


Гнучкість конфігурації

Налаштовуйте свій магазин на покупку в "один клік" без детальних карточок товару - лише з мінімальним описом, або створюйте товари з фото-галереєю, або ж заповнюйте всю інформацію про товар та отримуйте повноцінний інтергет-магазин з окремими сторінками для всіх товарів

 

Сторінки для кожної групи товарів

Не потрібно вести велику та складну базу даних товарів! Створюйте окремі сторінки для різних груп товарів і вставляйте на кожну з них блок інтернет-магазину. Для невеликих інтернет-магазинів - це найраще технічне рішення!

 

Проста та зручна корзина

Мінімальний, проте достатній функціонал корзини дає можливість вашим клієнтам робити покупки просто та не губитись серед десятків опцій, що тільки ускладнюють процес покупки!

 

Система купонів та кеш-беку

Створюйте процентні або фіксовані купони на знижки заохочуючи своїх клієнтів до покупок. А також налаштовуйте загальний чи персональний кеш-бек для кожного клієнта!

 

Інтеграція будь-якої платіжної системи

Ми готові інтегрувати та налаштувати Ваші продажі на використання будь-якої платіжної системи, зручної саме для вас.

 

SEO адаптація

H1 Заголовок

Ви маєте повний контроль над SEO-оптимізацією кожної сторінки свого інтернет-магазину. Зручний інтерфейс нашого блоку "Мінімаркет" дозволяє вам просто та швидко прописувати унікальні H1 заголовки для кожного товару та категорії.

Title та Description:

Персоналізуйте заголовки та описи для кожного товару. Забезпечте оптимальний зміст, який залучатиме покупців і підвищить показники SEO. Кожна сторінка вашого інтернет-магазину стане ефективним інструментом для привертання та утримання клієнтів.

Alt Підписи

Забезпечте максимальну доступність вашого контенту для пошукових систем та людей, додаючи альтернативні підписи до зображень товарів. Інтегрований блок "Мінімаркет" дозволяє вам з легкістю додавати та редагувати alt підписи для всіх зображень.

Автоматичний Sitemap

Ваші сторінки товарів автоматично додаються до sitemap файлу для максимальної індексації пошуковими системами. Більше не потрібно вручну додавати кожну сторінку - цей процес повністю автоматизований, щоб зекономити ваш час та забезпечити ефективну індексацію.

Чекаємо на Вашу заявку!