Як вибрати правильний домен для свого сайту?

Почнемо з того що є різні зони доменних імен. Вони поділяються на три основні типи: 

 • Національні доменні зони (ccTLD) - це двосимвольні зони, які призначені для країн, регіонів або територій. Наприклад, .ua - це національна доменна зона України, .com - для США, .uk - для Великобританії, ca - для Канади, .de - для Німеччини, і так далі...

 

 • Географічні доменні зони (gTLD) - це зони, які призначені для певних географічних областей, таких як міста, штати або області. Наприклад, .nyc - для міста Нью-Йорк, .kiev.ua - для міста Київ, kharkov.ua - для міста Харків. Крім того, для міст можна використовувати загальні доменні зони, такі як .com, .net, .org тощо.

 

 • Загальні доменні зони (gTLD) - це зони, які не мають конкретного географічного або тематично призначення. Наприклад, .com - для комерційних організацій, .net - для мережевих організацій, .org - для некомерційних організацій.

 

Вибір правильної доменного імені є важливим рішенням для будь-якого веб-сайту. Ось кілька порад, як правильно підібрати домен:

 • Легкість запам’ятовування:
  Оберіть коротке та легко запам’ятовуване ім’я. Це полегшить людям знаходження вашого сайту і запам’ятовування його назви.
 • Врахування бренду:
  Домен повинен відображати ваш бренд. Використовуйте ім’я компанії чи ключові слова, пов’язані з вашою сферою діяльності.
 • Унікальність:
  Переконайтеся, що обране доменне ім’я унікальне. Перевірте його доступність та враховуйте можливі схожість із іншими вже існуючими доменами.

 • Ключові слова:
  Якщо можливо, включіть ключові слова, які відображають тематику вашого сайту. Це може покращити SEO та зрозумілість для користувачів.

 • Розширення домену:
  Вибирайте розширення, що відповідає вашому бізнесу
  (наприклад, .com, .ua, .net). .com є найпопулярнішим і визнаним в усьому світі.

 

Чому важливо підібрати правильний домен?

Підбір правильного домену є важливим рішенням для будь-якого веб-сайту. Доменне ім'я є адресою вашого сайту в Інтернеті. Воно є першим, що бачать користувачі і це створює перше враження про ваш бренд, полегшує пошук вашого сайту та впливає на рейтинг у пошукових системах коли користувачі шукають ваш сайт.

Якщо у вас є які-небудь питання пишіть нам і ми допоможемо з підбором та покупкою домену для вашого сайту.

Напишіть нам

Будемо раді почувати ваші думки з приводу даної публікації